Ekskursija Liepājas SEZ metālapstrādes uzņēmumā

Doties izzināt nezināmo 9. klašu skolēni nolēma Karjeras nedēļas 2018 pasākumu ietvaros. 17. oktobrī, apmeklējot Liepājas Biznesa centra uzņēmumu SIA "EXPEDIT BALTIC", jaunieši iepazina uzņēmumu, kurš nodarbojas ar veikalu iekārtu ražošanas procesu - no izejmateriālu iegādes līdz gatavās produkcijas piegādei pasūtītājam. Ražotnes produkciju mēs varam atpazīt tādos veikalos kā JYSK, Lindex, Lauma Lingerie gan šeit Latvijā, gan ārpus valsts robežām.

Viesošanās uzņēmumā SIA "EXPEDIT BALTIC" apliecināja, cik svarīga nozīme mūsdienās ir labām matemātikas un programmēšanas zināšanām, kuras ir iespējams apgūt skolā un papildināt brīvajā laikā, uzkrājot nepieciešamās prasmes un zināšanas.

Ekskursijas noslēgumā skolēniem tika dota iespēja veidot iemaņas gatavās produkcijas montēšanā. Praktiskā darbošanās pierādīja, ka darbs komandā rit raitāk un ir aizraujošs.

ekskursija Lzse 17. okt 1

ekskursija Lzse 17. okt 3