2. C klasē viesojas VUGD pārstāve


11. oktobrī 2. C klasē viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Kas ir ceļu satiksmes negadījums? Kā pareizi rīkoties pēc ceļu satiksmes negadījuma? Kādos gadījumos zvanīt uz telefona numuru 112? Ko teikt ārkārtas situācijās, zvanot uz 112? Kāpēc nevajadzētu filmēt negadījumā cietušos? Kas ir dūmu detektors? Kāds ir ugunsdzēsēju - glābēju ekipējums? Lūk, uz šiem un citiem jautājumiem 2. C klases skolēni guva atbildes šajā pasākumā! Noslēgumā katrs varēja uzlaikot uzgunsdzēsēja ķiveri. 

Lasīt tālāk: 2. C klasē viesojas VUGD pārstāve

Starptautiska skolēnu nometne Darmštatē


Anna, Laura, Vanesa, Kristaps un Adriana no 9. klases un skolotājas Sanita Arāja un Gundega Muižniece no 6. līdz 10. oktobrim piedalījās starptautiskajā skolēnu nometnē Darmštatē, kur runā un diskutē par šobrīd aktuālu tēmu - klimata pārmaiņas un vides aizsardzība, stāstot, kādas aktivitātes vides aizsardzībai veic paši savā valstī un skolā. Projekta ietvaros tika apmeklēts Eiropas komosa operāciju centrs (European space agency),kur skolēni iepazinās ar aktuālajām un plānotajām satelītu operācijām, kā arī Zenkenberga muzejs Frankfurtē, kas ir lielākais dabas vēstures muzejs Vācijā. Projekta dalībnieki devās arī uz pieņemšanu pie Darmštates mēra, kur sevi un savu pilsētu prezentēja ar muzikālu priekšnesumu.

Lasīt tālāk: Starptautiska skolēnu nometne Darmštatē

Skolēni sveic savus skolotājus svētkos


Skolotājs ir tas, kurš dzīvo līdzi laikam. Viņam nepārtraukti jāmācas pašam, jābūt disciplinētam, jāatbild uz simtiem skolēnu uzdotajiem jautājumiem, tajā pašā laikā jābūt savaldīgiem un iecietīgiem. Ārprāts! Un mēs viņiem vienu reizi gadā tik sakām paldies? Gluži jau tā nav, bet cik bieži mēs aizdomājamies par skolotāja profesijas atbildību?

Lasīt tālāk: Skolēni sveic savus skolotājus svētkos

2. D klase svin skolas dzimšanas dienu


Tā 2. D klase svinēja SAVAS SKOLAS 81. dzimšanas dienu!

Bērni sveica  skolu ar pašu veidotu "torti" - vēlējumiem SAVAI SKOLAI!
Skolēni saka PALDIES par dāvanām skolas jubilejā!
Paldies LOC par dāvanām visiem!

Lasīt tālāk: 2. D klase svin skolas dzimšanas dienu

Svinam kopā skolas 81 dzimšanas dienu

 

Krāšņais rudens, gaiss smaržo dzīvīgi un spēcinoši, mūsu skolas skolēnu ikdiena krāsojas svētku noskaņās.

Mūsu mīļajai skolai 2.oktobrī apritēja 81 gads. Uz mirkli mēs apstājāmies, aizmirsām ikdienas steigu un pateicām skolai paldies par visu, ko tā mums devusi.

Mēs pateicāmies skolai ar darbiem, ieguldījumiem mācībās un aktīvu piedalīšanos pasākumos. Mēs pateicāmies skolai ar mūsu prieku, ar kuru katrs no mums katru rītu ierodas šajā skolā. Šis ir tas laiks, kad vērts apdomāt, ko katram no mums nozīmē skola un atcerēties, cik tomēr daudz prieka skolā esat piedzīvojuši.

Lasīt tālāk: Svinam kopā skolas 81 dzimšanas dienu

Interaktīvā spēle "Veselīgs uzturs"


1. oktobrī 5. A, B un D klase piedalījās interkatīvās spēles "Veselīgs uzturs" izspēlē. Skolēnuprāt šī spēle ir interesanta, lietderīga, izzinoša. Bet pati foršākā atziņa ir tā, ka dārzeņi var būt un ir gardi!

Lasīt tālāk: Interaktīvā spēle "Veselīgs uzturs"

Mācīties var ne tikai klasē


7. D klase 1. oktobrī devās „Rallijā pa Liepāju” – veicot dažādus uzdevumus, skolēni atklāja jaunas ielas un objektus, pilnveidoja prasmes sadarboties komandā un noskaidrot un lasīt informāciju pilsētvidē, kā arī atcerēties svarīgus skolā mācītus faktus. Tapa arī fotogrāfijas atmiņai, un visi saņēma balvas.

Lasīt tālāk: Mācīties var ne tikai klasē

Panākumi pasākumā "Olimpiskā diena 2019"

    
1.vieta
   minifutbolā zēniem 5.-6.klašu grupā

1.vieta strītbolā zēniem 7.-9.klašu grupā

     2.vieta strītbolā meitenēm 5.-6.klašu grupā

2.vieta powerliftingā komandu vērtējumā

                                          3.vieta orientēšanās 9.klašu grupā

Lasīt tālāk: Panākumi pasākumā "Olimpiskā diena 2019"

Sestās klases dodas ekspedīcijā uz mežu


17. septembrī mūsu skolas visas 6. klases ar audzinātājām un dabaszinību skolotāju Helitu Stālbergu piedalījās AS “Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru organizētajā "Meža ekspedīcijā" Kalvenē. Skolēni atpūtāms un apguva dabaszinības (un kur nu bez matemātikas) mežā kopīga piedzīvojuma veidā - LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ! Latvijas valsts mežu ekspedīcija ir aptuveni 2 km garš izglītojošs pārgājiens dabā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā (vislabākais bija Nauris, kurš stāstīja par mežu retināšanu).

Lasīt tālāk: Sestās klases dodas ekspedīcijā uz mežu

8. E klase ciemojas organizācijā Jaunie vanagi

16. septembrī 8. E klase ciemojās organizācijā Jaunie vanagi, kur jaunieši no dažādām Eiropas valstīm, kuri Liepājā ieradušies
Eiropas brīvprātīgā darba programmas ietvaros, organizēja klases saliedēšanās aktivitātes! Pasākuma valoda bija angļu valoda. Klasei bija jāstrādā komandā. Paldies angļu valodas skolotājai Svetlanai Biktimirovai! 

Lasīt tālāk: 8. E klase ciemojas organizācijā Jaunie vanagi

Desmitie saliedējas


11.un 12. septembrī visas 10. klases bija devušās uz atpūtas kompleksu "Kurzemes pērle", kur piedalījās dažādās saliedēšanās aktivitātēs. Gan skolotāji, gan skolēni atzina, ka pasākums bija izdevies un attaisnoja savu mērķi - sadraudzēties.

Lasīt tālāk: Desmitie saliedējas

11. A klases Dzejiskie čilotāji otro gadu pēc kārtas pārstāv skolu Dzejas sportā pilsētā


Jau trešo gadu Dzejas dienu ietvaros norisinājās pasākums skolu jauniešiem „Dzejas sports”, kurā  šogad piedalījās četru skolu komandas. Pasākums notika Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, un mūsu skolu pārstāvēja 11. A klases komanda “Dzejiskie čilotāji”. Pēc dažādu radošu uzdevumu – mājas darba rādīšanas, trioleta rakstīšanas, dzejoļu skaitīšanas un citu – uzvarēja draudzība, nevienu nepasludinot par uzvarētāju, bet visiem draudzīgi vienojoties “Čili Picas” dāvināto picu ēšanā.

Lasīt tālāk: 11. A klases Dzejiskie čilotāji otro gadu pēc kārtas pārstāv skolu Dzejas sportā pilsētā

6. B klase dzejas dienu pasākumā Valtera bibliotēkā


10. septembrī 6. B klase Dzejas dienu ietvaros apmeklēja Jāņa Petera dzejas literāri muzikālo kompozīciju "Pasaka un nesaka", ko izspēlēja Liepājas Katoļu pamatskolas vokālais ansamblis "Tikai tā!" un aktrise Vija Mežmale.

Lasīt tālāk: 6. B klase dzejas dienu pasākumā Valtera bibliotēkā

Pasākums "Sports par iekļaušanu"


Erasmus+ programmas ietvaros  jaunieši no dažādām valstīm kopā ar mūsu skolas skolēniem pavadīja pēcpusdienu sportiskās aktivitātēs.

5. septembrī mūsu skola uzņēma jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Spānijas, Rumānijas, Bulgārijas un Turcijas, kuri Eiropas Savienības īstenotās programmas “Erasmus+” ietvaros iepazīstināja vidusskolēnus ar saviem nacionālajiem sporta veidiem.

Lasīt tālāk: Pasākums "Sports par iekļaušanu"

Uzņemšana 10. klasē

Informācija 10. klašu skolēniem! Sveicam vidusskolā!

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumiem, ar 10. klašu skolēnu sarakstu var iepazīties skolas kancelejā katru darba dienu plkst. 9.00 - 15.00

Nakts skolā 2019


30. maijā jau trešo gadu mūsu skolā norisinājās pasākums „Nakts skolā”. Ar labu darbu un uzvedību mācību stundās iespēju piedalīties šajā pasākumā bija nopelnījuši 3. A, 3.c, 4.a un 4.b klases skolēni, pateicoties skolotāju Ērikas Krastiņas, Vairas Krūmiņas, Ināras Knitneres un Ilzes Poņemeckas atbalstam visa mācību gada garumā.

Lasīt tālāk: Nakts skolā 2019

Apslēptās mantas meklēšana Raiņa parkā


16. maijā Raiņa parkā pulcējās 10. A klases skolēni, lai 3. B klases bērniem organizētu aktivitātes klases saliedēšanai un izklaidei. Skolēni tika sadalīti trīs grupās, katrai tika izsniegts kartes gabals un, sekojot norādēm, Raiņa parkā bija jāatrod vispirms vēl divi kartes gabali un tad jau paslēptās kastes ar saldumiem. Viena no kastēm pat bija uzvilkta augstu kokā, cita ierakta smilšu kastē. Pēc apslēptās mantas atrašanas kopā tika uzspēlētas dažas spēles. Īpašs paldies par pasākuma organizēšanu un aktivitāšu vadīšanu 10.a klases skolniekam Mārim Mokšinam!

Lasīt tālāk: Apslēptās mantas meklēšana Raiņa parkā

Olimpiāžu uzvarētāju godināšana


Tā ir mūsu skolas tradīcija, kad maijā godinām tos skolēnus un skolotājus, kuri šajā mācību gada pilsētā, reģionā un valstī sasnieguši augstus rezultātus. Paldies vārdus teica gan skolas direktore Inta Korņējeva, gan mācību pārzines Sanita Perševica, Antra More un Valda More. Skolēni un skolotāji parakstījās skolas Goda grāmatā. Pēc godināšanas visi kopā varēja dalīties ar pozitīvām emocijām un cienāties ar kliņģeri.

Lasīt tālāk: Olimpiāžu uzvarētāju godināšana

Gada klase 2019


Maijs jau pusē, tāpēc klasēm jāizvērtē padarītais un jāsaņem balvas par padarīto. Šogad uz Gada klases pasākumu bija aicinātas visas klases, jo pirms apbalvošanas visi varēja noskatīties mūsu skolas teātra pulciņa iestudēto izrādi „Es savos zābakos”.

Lasīt tālāk: Gada klase 2019

10.a klases komanda “Spīdīgie rūķīši” uzvar konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”


26. aprīlī modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" norisinājās fināls “Zaļās jostas” organizētajam konkursam “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!” Mūsu skolas komanda, sacenšoties ar labākajiem pārstāvjiem no visiem Latvijas reģioniem,  ar saviem radītajiem dizaina iepirkuma maisiņiem pārliecinoši ieguva 1.vietu valstī, balvā saņemot 200 eiro dāvinājumu un iespēju piedalīties auduma apdrukas meistarklasē Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kā arī saldumus no uzņēmuma “Laima”. 

Lasīt tālāk: 10.a klases komanda “Spīdīgie rūķīši” uzvar konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

10.a klases komanda iekļūst finālā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”


9. aprīlī Ventspilī norisinājās Kurzemes reģiona atlase konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”. Dalībnieku uzdevums bija izpētīt iespējas aizstāt plastmasas iepirkuma maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem un radīt pašiem savu unikālu iepirkuma maisiņu. 10.a klases komandai “Spīdīgie rūķīši” 18 komandu konkurencē izdevās iekļūt finālā skolu komandu kategorijā kopā ar Valdemārpils un Nīckrāces komandām. Tagad jāgatavojas finālam, kas 26.aprīlī notiks Rīgā.

Lasīt tālāk: 10.a klases komanda iekļūst finālā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

"Draudzīgie zvirbulēni" izgatavo putnu būrīti


4. aprīlī mūsu skolas 5. A klases skolēnu komanda piedalījās pasākumā "Putni dzīvo Liepājā". Komandā piedalījās Niks, Ēriks, Anna S., Anna G., Baiba, Madara. Skolēnus pavadīja skolotāja K. Šulmane. Konkurss bija sadalīts 2 daļās. Pirmajā daļā tika pārbaudītas skolēnu zināšanas par putniem, bet 2 daļā, kas bija praktiska, divi skolnieki izgatavoja putna būri.

Mūsu skolas komandu sauca ''Draudzīgie zvirbulēni'' un no 10 komandām tā ieguva Pateicību par piedalīšanos.

Lasīt tālāk: "Draudzīgie zvirbulēni" izgatavo putnu būrīti

Pavasara koncerts Vecāku dienā


"Pavasaris  ir plaukšanas laiks. Tas ir tik ļoti īss, tāpēc prātot un gaidīt nav laika. Zaudējot dienu, varbūt tik stundu , mēs varam pazaudēt visu. " Ar šiem vārdiem ceturtdienas vakarā iesākās mūsu pavasara koncerts, kuru pamatskolas un vidusskolas skolēni veltīja saviem vecākiem, savām ģimenēm. Tas bija pavasara sveiciens visiem. Labestība, miers un saticība ir tas, kas mums visiem visvairāk vajadzīgs. Lai saulains, gaišs ir mums visiem šis pavasaris!

Lasīt tālāk: Pavasara koncerts Vecāku dienā

Sporta diena 2019


Tas nebija aprīļa joks, kad 1.aprīlī mūsu skolas 9. - 12. klases skolēni pulcējās LOC arēnā, lai piedalītos kārtējās Sporta spēlēs, kuras organizēja sporta skolotāji kopā ar Skolēnu padomi un skolas absolventiem. Skolēni varēja izvēlēties sev tīkamāko sporta veidu: futbolu, florbolu, galda tenisu, volejbolu, zumbu u.c. Uzvarētāji tika noteikti gan individuāli, gan komandās. Noslēgumā savas emocijas visi varēja izpaust, jūtot līdzi puišiem virves vilkšanā. 

Lasīt tālāk: Sporta diena 2019

10. A klase rada dizaina maisiņu


10. A klase piedalījās Radošā dizaina iepirkuma maisiņu konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”, radot unikālu un dabai draudzīgu dizaina maisiņu. Lai aktualizētu plastmasas iepirkuma maisiņu patēriņu, kuri, nonākot vidē, rada draudus ekosistēmai. Tāpēc skolēni aicina arī Tevi aizdomāties par piesārņojumu, kuru rada plastmasas maisiņu lietošana! 

Radošuma nedēļā skolēni veic fizikas eksperimentus


Radošuma nedēļas ietvaros šodien, 21.martā, mūsu skolā arī notika fizikas eksperimenti, kurus bija sagatavojuši fizikas skolotāji kopā ar vidusskolas skolēniem. Eksperimentu vadītāji ciemojās gan pie sākumskolas, gan arī pie pamatskolas skolēniem. Tā katrs varēja izmērīt savas reakcijas spējas, mēģinot pēc iespējas ātrāk noķert krītošu kartona loksni. Skolēni grupās izgatavoja spageti makaronu torni, darbojās ar svirām, svēra dažādas savas mantas un izdarīja secinājumus. Tas bija gan interesanti, gan arī neierasti un pamācoši.

Lasīt tālāk: Radošuma nedēļā skolēni veic fizikas eksperimentus

Gaiss un tā iedarbība


Radošuma nedēļas laikā 5. A klase Liepājas Bērnu un jauniešu centrā apmeklēja radošo darbnīcu "Gaiss un tā iedarbība", kuras laikā skolēni izgatavoja raķetes, lēkājošas vardes un scilpes.

Lasīt tālāk: Gaiss un tā iedarbība

2. vieta stafešu sacensībās 5. klasēm


Projekts "Sporto visa klase"

Kurzemes reģiona sacensības stafetēs 5. klasēm

5. A klase     2. vieta

 

Skolotājas Ina Sproģe un Valentīna Pocjute

5. A klase apciemo dzīvniekus patversmē "Lauvas sirds"


5. martā 5. A klase devās uz dzīvnieku patversmi "Lauvas sirds". Skolēni bija sarūpējuši patversmei tik ļoti nepieciešamās lietas: granulas, barību, mīkstās mantiņas, segas. Tā kā patversmē bija noteikta karantīna, tad skolēni iekšā iet un apciemot dzīvniekus nevarēja. Skolēni izveda pastaigā divus mīļus suņukus.

Lasītprasmes veicināšanas projekts 2. klasēm


Mūsu skolas 2. klašu skolēni šogad ir iesaistījušies izdevniecības „Liels un Mazs” rīkotajā lasītprasmes veicināšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”. Tas ir starptautisks projekts, kurā piedalās bērni no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Slovēnijas un Horvātijas. Projekta ietvaros skolēniem ir jāizlasa sešas dažādās Eiropas valstīs bērnu atzinību ieguvušas grāmatas.

Lasīt tālāk: Lasītprasmes veicināšanas projekts 2. klasēm

Palīdzēsim dzīvniekiem


Arī mūsu skola piedalījās labdarības akcijā, kurā palīdzējām sarūpēt dzīvnieku patversmēm tik ļoti nepieciešamās lietas: barību, segas, dvieļi, pledi u.tml.. Ar DPD kurjeru starpniecību bez maksas nosūtījām 7 kastes ar nepieciešamām lietām.

6. A klase skatās vācu kino


28. februārī 6. A klases skolēni skolas bibliotēkas mājīgajās telpās noskatījās vācu mākslas filmu "Der ganz grosse Traum" (2011). Filma stāsta par futbola pirmsākumiem Vācijā, nabadzību un bagātību, veco un jauno, draudzību un nodevību, sapņiem un īstenību. Filma skolēniem bija balva par APU noteikumu ievērošanu vācu valodas stundās.

Dzimtās valodas diena


21. februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena, un ar valodu saistītas aktivitātes norisinājās arī mūsu skolā. Dzimtās valodas dienas ietvaros vidusskolēniem bija iespēja minēt šarādes un sacerēt pašiem savus aforismus par skolu, valodu un pavasari. Šarādes ir  mīkla, kur atminamie vārdi ir jāuzmin pēc nosauktajām pazīmēm. 

Lasīt tālāk: Dzimtās valodas diena

Svētki Burtu pilsētā


19. februārī pirmklasniekiem notika Burtu svētki. Viņi viesojās Burtu pilsētā, kur katram bija jāiziet 8 stacijas ar dažādiem uzdevumiem. Tā burtu pilsētas pastāvīgie iemītnieki varēja pārbaudīt mazo censoņu zināšanas. Pasākuma noslēgumā visi kopā nodziedāja dziesmiņu par burtiem un katrs 1.klases skolēns saņēma sertifikātu par to, ka pazīst burtus un prot lasīt.

Lasīt tālāk: Svētki Burtu pilsētā

Sv. Valentīna dienas jautrības


Viena no gada mīļākajām un romantiskākajām dienām ir 14. februāris, kuru saucam arī par Svētā Valentīna dienu. Mūsu skolā šodien notika dažādas aktivitātes. No rīta katrs vidusskolas skolēns saņēma pusi no sirds. Tas nozīmēja, ka jāsameklē otra pusīte, un tad varēja saņemt dāvaniņu. Aktu zālē varēja minēt krustvārdu mīklas, izgatavot Valentīndienas aksesuārus, rakstīt vēstules un fotografēties. Četri skolēni, divi zēni un divas meitenes, no 9.-12. klasēm piedalījās dažādās Valentīndienas stacijās: pina bizes, mācījās siet kaklasaites un vienkārši guva pozitīvas emocijas šajā mīlestībai un draudzībai veltītajā dienā.

Lasīt tālāk: Sv. Valentīna dienas jautrības

Pie pirmklasniekiem ciemojas VUGD pārstāvji


Šodien pie pirmklasniekiem ciemojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, lai pastāstītu pirmklasniekiem, kā jārīkojas gadījumos, ja notikusi kāda nelaime. Skolēni uzzināja, kur zvanīt šādos gadījumos, kādus dienestus var sazvanīt, zvanot uz 112. Uzmanīgākie skolēni saņēma balviņas.

Žetonvakars un "Trīnes grēki"


Žetonvakars ir domāts jaunām un neaizmirstamām atmiņām. Atmiņām, kurās varēs iegrimt pēc desmitiem gadu, atceroties savu skolu. Šajā vakarā 12. klases skolēni saņem gredzenu ar skolas logo. Šis gredzens apliecina piederību savai skolai. Tas dod pozitīvas emocijas un apliecina to, ka esi savējais.

Vakara izskaņā vecāki, skolotāji, skolēni un viesi varēja noskatīties 12.klašu iestudēto R.Blaumaņa lugu “Trīnes grēki”.

Lasīt tālāk: Žetonvakars un "Trīnes grēki"

2. februāris Sveču diena


Senie latviešu tautas ticējumi teic, ka 2. februārī svinama Sveču diena. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi. Svece ir siltuma un gaismas simbols. Nenoliedzami tai piemīt arī kaut kas maģisks un netverams. Tāpēc mūsu skolā izveidojām sveču izstādi, kur katra klase atnesa interesantas sveces. Skolēnu padome parūpējās par informatīvajiem rakstiem, sveču prezentāciju un mūziku. Starpbrīžos tad skolēni, skolotāju un visi pārējie skolas darbinieki varēja apmeklēt izstādi un priecāties par sveču daudzveidību.

Lasīt tālāk: 2. februāris Sveču diena

Draudzīgā aicinājuma dienas svinības


28.janvāris – Draudzīgā aicinājuma diena un mūsu skolas vārda diena.

Šajā dienā skolas Skolēnu padomes locekļi uzrunā skolēnus, skolotājus un tehniskos darbiniekus, ejam Draudzības gājienā, dziedam skolas himnu, izveidojam izstādi ar klases veidotajām apsveikuma kartiņām. Un šogad vēl izveidojām Draudzības rulli, kurā katrs skolēns, skolotājs vai skolas darbinieks var ierakstīt vēlējumu un parakstīties. Tā mēs apliecinām savu piederību skolai.

Lasīt tālāk: Draudzīgā aicinājuma dienas svinības

Mūsu skolas skolēni piedalās izstādē "Ziema"


Decembrī brīvprātīgi skolēni zīmēja darbu par tēmu ''Ziema". Apaļš formāts, brīvā tehnikā, zils fons. Darbi bija apskatāmi bibliotēkā ''Libris''. No mūsu skolas piedalījās seši 5. - 9. klašu skolēni. 25. janvārī bija izstādes noslēgums, kurā izglītības jomas "Māksla" vadītāja Guna Skabarniece izteica pateicību par ieguldīto darbu gan audzēkņiem, gan viņu skolotājiem. Bērnus godināja ar pateicības rakstu un mazu radošu balviņu. Skolotāji tika godināti ar atzinības rakstu.

Lasīt tālāk: Mūsu skolas skolēni piedalās izstādē "Ziema"

Ziemassvētku nedēļa 2018


Laiks pirms Ziemassvētkiem ir pasākumiem bagāts.

13. decembra pēcpusdiena mūsu pamatskolas skolēniem bija īpaša, jo skolā notika Ziemassvētku pasākums, kurā katra klase gatavoja priekšnesumu ”Ziemassvētku apsveikums”, bet pēc tam, protams, diskotēka. Skola čaloja no rūķiem, Ziemassvētku dziesmām un dejām. Īpaši jāuzslavē tās klases, kuru priekšnesumi bija ļoti interesanti un pārdomāti. Bet centušies bija visi, un par to visiem liels paldies.

Lasīt tālāk: Ziemassvētku nedēļa 2018

3. C klase palīdz dzīvniekiem


18. decembrī 3. C klase ciemojās dzīvnieku atbalsta biedrībā "Liberta", kur nogādāja dažādas sarūpētās dāvanas patversmes dzīvniekiem. Apciemojuma laikā skolēni pamīļoja patversmes iemītniekus, uzzināja, kā šāda iestāde darbojas un ar ko nodarbojas. Pēc šī apmeklējuma skolēni saprata, ka pirms izvēlies dzīvnieku sev mājās ir  jāpārdomā, vai varēsi tam veltīt laiku.

Lasīt tālāk: 3. C klase palīdz dzīvniekiem

Skolēni turpina atbalstīt akciju "Zvaigzne Austrumos"


Jau ceturto gadu pēc kārtas mūsu skolas skolēni iesaistās akcijā "Zvaigzne Austrumos" un irākiešu un sīriešu karā cietušajiem bērniem, kas patvērumu raduši Jordānijā, trūkumcietējiem - ielu bērniem Kalkutā, Indijā un arī Krievijas - Gruzijas kara bēgļu bērniem Gori nometnē, Gruzijā sagatavoja kurpju kastes ar dāvanām. Kastēs tika liktas lietas, ievērojot akcijas organizētaju norādījumus: rakstāmpiederumi, zīmēšanas bloki, mīkstās rotaļlietas, zobu pastas un zobu birstes, saldumi, zeķes, dvielīši u.c.

Lasīt tālāk: Skolēni turpina atbalstīt akciju "Zvaigzne Austrumos"

3.D klase palīdz dzīvniekiem


11. decembrī 3. D klase īstenoja Labo darbu, kura ietvaros palīdzēja Dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Liberta". Skolēni bija savākuši ziedojumus - dažādas noderīgas lietas un dzīvnieku pārtiku, un to visu nogādāja biedrībā.

 

Ziemassvētku darbnīcās top eņģeļi


Kā katru gadu, arī šogad pašā decembra sākumā notika radošās darbnīcas Mājturībā un tehnoloģijās zēniem.

Lasīt tālāk: Ziemassvētku darbnīcās top eņģeļi

2. A klase tiekas ar Valsts policijas pārstāvjiem


27. novembrī mūsu skolas 2. A klases skolēni piedalījās Valsts policijas rīkotajā pasākumā projekta „Redzi. Dzirdi. Rīkojies!” ietvaros. Skolēni mācījās atpazīt dažādus pret personu vērstus vardarbības gadījumus, nepalikt vienaldzīgam un rīkoties. Skolēni strādāja grupās, lai ar interesantas spēles palīdzību izanalizētu visbiežāk sastopamās vardarbības situācijas starp vienaudžiem. Mācījās, kā rīkoties, ja redz, dzird pret kādu vienaudzi vērstu vardarbību vai arī paši izjutuši apdraudējumu.

Lasīt tālāk: 2. A klase tiekas ar Valsts policijas pārstāvjiem

5. B klases interesantie mirkļi


5. B klase un tās audzinātā skolotāja Ina Stola nesnauž - novembris piektklasniekiem ir pilns interesantu nodarbju!

Lasīt tālāk: 5. B klases interesantie mirkļi

1. D klase gatavo Lasāmkoku


Šī bija mūsu pirmā viesošanās mūsu skolas jaunajā bibliotēkā. Bibliotekāre Laura mūs iepazīstināja ar to, ko mēs varam darīt bibliotēkā. Bet, lai ko arī mēs tur darītu – mums ir jāiemācās lasīt!

Lasīt tālāk: 1. D klase gatavo Lasāmkoku

Konkurss sākumskolā "Mana Latvija"


Šodien pēc svētku koncerta 3. klašu skolēni pārbaudīja savas zināšanas un attapību konkursā "Mana Latvija", ko bija sagatavojušas klašu audzinātājas. Konkursa norisi vadīja 7. C klases skolēni. Visi sākumskolēni ar aizrautību darbojās 12 stacijās.

Lasīt tālāk: Konkurss sākumskolā "Mana Latvija"

Valsts svētku koncerts


Mēs visi esam īpaša vēsturiska notikuma liecinieki, jo svinam 100 gadus, kopš dibināta Latvijas valsts.

Lai pieminētu šo īpašo notikumu, 16.novembrī mūsu skolā notika koncerts. Koncertā uzstājās mūsu pašu skolēni, kuri bija sagatavojuši ļoti daudzveidīgus un interesantus priekšnesumus. Mēs lepojamies, ka mūsu jaunieši ir tik talantīgi!

Lasīt tālāk: Valsts svētku koncerts

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs